PŘEDPLAŤTE SI KRÁSNÝ VENKOV!

Objednejte si časopis o venkově přímo do svého domova, abyste si mohli užívat klidu venkova kdekoli a kdykoli.

Obrázek dárkového poukazu jednoduše přetáhněte na plochu počítače a vytiskněte.

Věříme, že celoročním předplatným Krásného venkova uděláte svým blízkým opravdu radost!

 
 
 
Roční předplatné
Objednejte si roční předplatné za 690 Kč / 29,90 € a získáte exkluzivní dárek! Diář pro radost 2017. www.diarproradost.cz
 
Pokud si objednáte předplatné do 18. 1. 2017, máte možnost získat dárek - diář pro rasdost 2017Dárek se týká pouze ročního předplatného, nikoliv půlročního.
 
Tato nabídka platí při objednávce předplatného do 18. ledna 2017, nebo do vyčerpání zásob.

Po uhrazení předplatného do 20. 1. 2017 dostanete jako  své první předplacené číslo již únorové vydání, které vychází 26. 1. 2017.

Dvouleté předplatné
Objednejte si dvouleté předplatné za 1290 Kč / 47,78 € a získáte exkluzivní dárek - Elegantní kávovar TCHIBO CAFFISSIMO PURE www.tchibo.cz/cafissimo  
 
Půlroční předplatné
Chcete vyzkoušet náš časopis za výhodnou cenu?
Objednejte si Krásný venkov na půl roku a získáte 6 čísel za cenu pěti! Objednejte si půlroční předplatné za 345 Kč / 14,95 € a ušetříte 69 Kč / 2,99   oproti stánkovému prodeji.
 
Předplatní formulář
 
Jak objednat?
 
Kontakt pro Českou republiku
 
Zákaznická linka pro předplatitele: 800 300 302

mail: postabo.prstc@cpost.cz
objednávky na: www.postabo.cz
korespondenční adresa: Česká pošta s.p., oddělení periodického tisku
Olšanská 38/9, 255 99 Praha 3
 
Kontakt pre Slovenskú republiku
 
Zákaznícka linka pre predplatiteľov: 02-67201931-33
 
mail: predplatne@press.sk
objednávky na: www.press.sk
korespondenčná adresa: MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
P.O.Box 169, 830 00 Bratislava
 
Podmínky soutěží a předplatného Předplatitelé a účastníci soutěží poskytují vydavatelství Deco Media s.r.o. zároveň své osobní údaje (e-mail, telefon, adresu), a tím i souhlas k jejich zpracování a používání za účelem vytvoření databáze čtenářů časopisů a souvisejících internetových stránek vydavatelství Deco Media.s.r.o. Tato databáze může být využita pro vyhlašování a vyhodnocování soutěží, zasílání výher, obchodních sdělení a propagačních materiálů vydavatelství Deco Media s.r.o. nebo jeho obchodních partnerů. V případě, že nesouhlasíte s tím, aby vám písemně, telefonicky nebo elektronickou poštou byla zasílána obchodní sdělení a propagační materiály vydavatelství Deco Media s.r.o. nebo jeho obchodních partnerů, zaškrtněte ve formuláři okénko Nesouhlasím a odešlete toto upozornění na elektronickou adresu info@deco-media.cz, nebo toto oznámení pošlete písemně na adresu Deco Media s.r.o., Lopatecká 4, Praha 4. Společnost Deco Media se zaručuje, že vaše osobní údaje budou zpracovávat pouze zaměstnanci této společnosti nebo jejích smluvních partnerů a nebudou zpřístupněny žádné třetí osobě. V případě porušení povinnosti správce osobních údajů podle zákona 101/2000 Sb. máte právo požadovat od vydavatelství Deco Media s.r.o. vysvětlení a požadovat, aby bylo toto porušení povinnosti napraveno.